Kush e ka nervozuar Saren kaq shumë para se të dalë?

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i përfolur në mediat rozë. Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo. Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale. Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe. Mirëpo, duket se dikush e ka bërë nervoz atë e këtë e shohim edhe në këtë foto./ORAinfo/

Related Posts

21 thoughts on “Kush e ka nervozuar Saren kaq shumë para se të dalë?

Leave a Reply

Your email address will not be published.