S

Izraeli ndalon rreptësisht këngët e Dua Lipas, pas këtij skandali do ta tërheq njohjen e Kosovës

Një peticion ka nisur në Izrael, ku po bën thirrje që këngët e Dua Lipës të ndalohen në radio.

Kjo pasi këngëtarja ndau në llogarinë e saj në Instagram një postim anti-izraelit, ku pretendonte se ushtarët qëllojnë fëmijë, mes pretendimeve të tjera. Mbi 3,000 njerëz kanë nënshkruar deri më tani këtë peticion. / Hap marketingun 5 sekonda dhe shfaqen Pamjet Ekskluzive

Related Posts