S

Albin Kurti për herë të parë e kishte kujtuar veprimtarin e vrarë të LDK-së sa ishte në krye të Qeverisë

Rreth një muaj pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt dhe praktikisht rënies së Qeverisë, më 23 gusht 2019, lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, për herë të parë e kishte kujtuar veprimtarin e vrarë të LDK-së, Xhemajl Mustafën, në ditëlindjen e 66 të tij. Këtë nuk e bëri dje,kur ishte 20 vjetori i vrasjes së Xhemajl Mustafës.

Në gusht të vitit të kaluar, siç u bë e ditur muaj më vonë, LDK-ja qëndronte e para në sondazhe, në pritje të zgjedhjeve të 6 tetori./ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Related Posts