djali-i-deputetit-haxhi-shala-emerohet-konsull-i-pergjithshem-ne-prage
S

Djali i deputetit Haxhi Shala emërohet Konsull i Përgjithshëm në Pragë


Djali i deputetit Haxhi Shala emërohet Konsull i Përgjithshëm në Pragë Ngjarjen e zhvilluar nga koha.net

Haxhi Shala, deputet i AAK-së është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale.

Këtë e ka konfirmuar vet Shala përmes një statusi në Facebook ku ka thënë se është ftuar si i dyshuar dhe në Hagë do të paraqitet me 8 shtator.

Related Posts