fotoja-qe-u-be-virale:-vajza-rri-7-ore-mbi-makine-per-te-pare-nga-dritarja-nenen-me-kovid
S

Fotoja që u bë virale: Vajza rri 7 orë mbi makinë për të parë nga dritarja Nënën me Kóvíd


Një vajzë italiane ka qëndruar me orë të tëra mbi kabinën e makinës në këmbë, për të parë nënën e saj të infektuar me Kóvíd në dritaren e spitalit.

Fotoja është shkrepur nga një banor që jetonte afër spitalit, “Salvatore Amura”.

Ai ka treguar shpresën e vajzës për të parë nënën e saj, e cila ndodhet e shtruar në spitalin Kóvíd në Como të Italisë.

Ajo ka qëndruar rreth 7 orë në këmbë duke shpresuar se do të shikonte nënën e saj.

“Në këtë situatë ndodh të shohësh familjarë dhe miq të cilët përpíqen të përshëndesin njerëzit e tyre, t’i bëjnë ata t’i ndjejnë afër, kjo është një fotografi që e bën ze mrën të ndjejë. Vajza qëndronte aty dhe nuk dorë zohej nga ora 10 e mëngjesit, deri në 5 pasdite, momenti kur unë bëra foton. Shpresoj që kjo situatë të mbarojë e çdo gjë të kthehet normalítetít”,- shkruan Salvatore në rrjetin e tij social.

Related Posts

13 thoughts on “Fotoja që u bë virale: Vajza rri 7 orë mbi makinë për të parë nga dritarja Nënën me Kóvíd

 1. Sed facilisis nibh eu lobortis consequat. Mauris et velit molestie, auctor eros suscipit, tempor vela neque, hendrerit vel pulvinar ut, ornare nec sapien. Suspendisse bibendum id molestie felis eget. Lorem ipsum dolor sit amet, est te posidonium omittantur, eu eum noster alienum graecis vix. Janela Kerby Dawkins

 2. Wow this is brilliant. Gets better and better with each line and it just encompasses the globe of human experience. Shalna Janek Louanne

 3. This information is magnificent. Your article has proven useful to me. You are obviously very knowledgeable. Good job on this article! Kathie Sterne Cathy

 4. Everything is very open with a really clear clarification of the challenges. It was truly informative. Your website is very useful. Thanks for sharing!| Benedetta Dill Simmonds

 5. I?m impressed, I should claim. Really rarely do I run into a blog that?s both educative as well as entertaining, as well as let me inform you, you have actually struck the nail on the head. Your concept is exceptional; the problem is something that not nearly enough individuals are speaking smartly around. I am really delighted that I stumbled across this in my look for something connecting to this. Ferdinande Greg Cathleen

 6. After looking into a few of the blog posts on your blog, I really appreciate your way of writing a blog. I saved it to my bookmark site list and will be checking back in the near future. Take a look at my web site too and let me know what you think. Dee Dee Bat Macur

 7. Today, I went to the beach front with my children. I found a sea shell and gave it to my
  4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She put the shell
  to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
  She never wants to go back! LoL I know this is totally off topic but I had to tell someone!

  My homepage :: CBD for dogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.