gjermani,-planifikohen-kufizime-te-reja-bllokuese,-ja-cfare-pritet-te-vendoset…
S

GJERMANI, Planifikohen kufizime të reja bllokuese, Ja çfarë pritet të vendoset…


Shtetet gjermane po bëjnë presion për një zgjatje të mbylljeve dhe kufizimeve gjithëpërfshírëse deri në dhjetor

Përpara një konference me kancelaren Angela Merkel të mërkurën për të koordinuar përgjigjen e vendit ndaj pandemisë së C0VíD-19.

Propozimet e tyre sugjerojnë reduktimin kufirit të pjesëmarrjes në tubime në dy familje deri më 20 dhjetor, me rregulla potencialisht më të lirshme për periudhën e festave të Krishtlindjeve.

Rregulla më të rrepta për mbajtjen e maskave dhe karantinës në shkolla janë gjithashtu në shq yrtim.

Kryeministrat gjermanë propozuan, gjithashtu, ndalimin e físhekzj arrëve, që lëshohen tradicionalisht në Gjermani gjatë periudhës së Vitit të Ri.

Related Posts

21 thoughts on “GJERMANI, Planifikohen kufizime të reja bllokuese, Ja çfarë pritet të vendoset…

  1. Kasinon Maksun Todennäköisyys – Nettikasino – Pelaa rekisteröitymättä & Voitot tilille 5 minuutissa Viimeisempana mutta ei missaan nimessa vahaisimpana, haluamme myos nostaa esille Highroller – nimisen jannityselokuvan. Highroller on vuonna 2003 julkaistu elokuva joka perustuu tositapahtumiin ja pokeripelaajan: Stu Ungarin elamaan. Elokuvaa ohjasi A.W. Vidmer ja paaosissa olivat mm. Al Bernstein, Andrew N.S. Glazer ja Michael Imperioli. LisamateriaaliDeluxe Edition nakyy lisalevyssa, ja sen sisaltoon koodatussa lisamateriaalissa. Uusien dokumenttien lisaksi julkaisu sisaltaa uutta blu-ray-materiaalia kuva kuvassa -kommenttiraidan seka BD-Live-ominaisuuden turvin. https://odunational.com/community/profile/santobeaulieu88/ Valitettavasti tilastot tuovat mukanaan paljon ”epatodennakoisia” tuloksia ja historiaa ilman mitaan luonnotonta tai manipuloivaa. Jos et usko tata etka kiinnita huomiota Maltan lisensseihin, katso aihetta Provably Fair Casinos. Jaak Casinon rahansiirtomenetelmat tarjoavat runsaasti valinnanvaraa. Talletuksia seka nostoja varten kelpaavat luottokortit (Visa, MasterCard), nettilompakot (Neteller, Skrill), seka verkkopankit. Minimitalletus on 10 euroa. Jaak Casino toivoo, etta jokainen pelaaja paasee nauttimaan pelaamisesta rauhallisin mielin. Tasta syysta kasino tarjoaa pelaajilleen laajan valikoiman nopeita seka ennen kaikkea turvallisia talletus- ja kotiutusvaihtoehtoja. Kaikki vaihtoehdot ovat helppo kayttoisia. Aspire Global International LTD on mahdollistanut Jaak Casinon laadukkaan seka turvallisen rahaliikenteen. Alle listasimme sivustolta loytyvat rahansiirtotavat:

  2. You actually make it appear so easy together with your presentation but I find this topic to be really one thing that I feel I might never understand. It seems too complex and very large for me. I’m looking forward in your next submit, I will attempt to get the hold of it!

  3. Hi! I’m at work surfing around your blog from my new apple iphone! Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts! Keep up the fantastic work!

  4. I know this if off topic but I’m looking into starting my own weblog and was wondering what all is required to get setup? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I’m not very web smart so I’m not 100% positive. Any tips or advice would be greatly appreciated. Thank you

  5. It is in point of fact a nice and helpful piece of info. I am happy that you just shared this helpful information with us. Please stay us up to date like this. Thank you for sharing.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com