raporti-i-speciales:-rruges-drejt-hages-krasniqi-refuzoi-ushqimin-dhe-pijet,-pranoj-vetem-kete-gje
S

Raporti i Speciales: Rrugës drejt Hagës Krasniqi refuzoi ushqimin dhe pijet, pranoj vetëm këtë gjë


Rruga nga Prishtina në Hagë, për të arrestuarit nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, zgjati disa orë.

E përgjatë asaj kohe, ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, në cilësinë e të arrestuarit, nuk kishte pranuar të hajë apo të pijë.

Në raportin tashmë publik të Gjykatës Speciale për arrestimin e tij, shkruan se Krasniqi kishte refuzuar të dy vakte ushqimi të ofruara nga oficerët e speciales, transmeton euronews.

Në raport shkruan se Krasniqit më vonë i është ofruar nga oficerët edhe një pije freskuese, por sërish e kishte refuzuar, ndërkohë që krejt çfarë kishte pranuar ishin një maskë dhe dezinfektant anti-Covid.

Vlen të theksohet se me datën 4 tetor, Hetuesit e Speciales që nga ora 06:00 e mëngjesit kishin nisur bastisjet në shtëpinë e Jakup Krasniqit.

Related Posts

1,840 thoughts on “Raporti i Speciales: Rrugës drejt Hagës Krasniqi refuzoi ushqimin dhe pijet, pranoj vetëm këtë gjë

  1. Veikkauksen kenopelin arvonnassa arvotaan 20 numeroa yhteensa 70 numerosta ja pelaaja valitsee ja panostaa omiin riveihinsa ennen arvontaa 2-11 onnennumerollaan. Tarkoituksena on se, etta pelaajan valitsemista numeroista mahdollisimman moni on 20 arvotun numeron joukossa. Veikkauksen kenossa on lisaksi KuningasKeno-peli, jossa keno voittoluokat ovat korotetut. Tama numero arvotaan arvonnan lopuksi arvotuista numeroista. KuningasKeno-peliin voi osallistua panostamalla tuplasti normaalikenoon verratuna. https://rhodeislandcomedy.com/forum/profile/geraldinelomax9/ Paf Bonuskoodi on helppo keino saada hiukan peline kokeilemiseen. Muutenkin kaikki pelit ovat pelattavissa demo-versioina, ja oman mielipelin valitsemiseen kannattaa kaytta aikaa. Kun olet tehnyt Paf talletuksen Bonuskoodi onkin syyta tarkastella mihin ilamiskierrokset seka bonukset kannattaa kayttaa. Muista myos etta Jackpotit ovat progressivisia, ja voittoja on kerryttamassa kaikkien kaisnoiden pelaajat. Siksi Paf pystyy tarjoamaan samanalisia miljoonavoittoja jattipotteina kuin suurinkin ulkomaalainen yritys.