Fotoja e Adrola Dushit që shkaktoi “tërmet” në rrjet

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe kjo s’ka nevojë për diskutime.

Ajo është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jeton familjarët e saj dhe ku ajo vet ka vazhduar karrierën në modeling.

Mirëpo, një foto si e sotmja nuk ishte publikuar më parë nga Adrola. Modelja ka pozuar “topless”, teksa flokët e gjatë kaçurrela i ka lëshuar para. Në postimin e saj, nuk kanë munguar komentet e ndjekësve, të cilët e kan komplimentuar për look-un.

Kjo është një ndër fotot më të komentuara të Adrola Dushit duke marrë mbi 30 mijë like dhe rreth 200 komente.