S

“I mërzitur, por buzëqesh” çfarë ka dashur të thotë Mozzik?!

Mozzik është njër ndër reperët më të përfolur në vend, për shkak punës së tij të palodhshme, e sidomos për të rejat e jetës së tij private, shkruan Express Rozë.

Ai tash e disa kohë është duke u përfolur për një bashkim të mundshëm mes tij dhe ish-partneres Loredanës.

Shumë fakte kanë bërë që kjo gjë të dyshohet e madje edhe të vërtetohet se mes dyshes më të vërtetë ka diçka.

Megjithatë çifti ende nuk ka dhënë më shumë detaje lidhur me këtë.

Reperi këto ditë ka qenë në xhirime dhe aty është parë se edhe këtë herë dyshja ka qënë bashkë.

Pas këtyre spekulimeve dhe fakteve se dyshja tanimë janë bashkë, reperi ishte ai i cili i bëri të gjithë konfuzë përmes një fotoje që ai ka postuar në llogarinë e tij në Instagram, më saktësisht në instastory.

Mozzik ka publikuar një deklaratë e cila shkruan: “Jam i trishtuar, por buzëqesh. Kjo është jeta ime.”

Se çfarë ka dashur të thotë reperi me këtë ende nuk dihet, e për më shumë detaje lidhur me këtë, na duhet të presim.

Related Posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com