S

Sara Hoxha i bën ‘prank’ Ledrit, aktron sikur i plasin ujërat

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Çifti e kanë konfirmuar se do të bëhen me vajzë dhe ky lajm i ka gëzuar të dy,

Por, Sara së fundi ka vendosur t’i bëj një kamerë të fshehur të dashurit kinse i kanë plasur ujërat e bebes,  ajo ka ndarë videon ku pretendon duhet të dërgohet në spital.

Pas disa sekondash, në video shfaqet reperi duke i thënë asaj fjalët më të ëmbla.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)


“E di që kjo nuk është aq e mirë dhe disi u pendova që e bëra, por në fund dukej shumë e vërtetë”, ka shkruar ajo.

Related Posts