S

U nominua për gjashtë çmime në “Grammy Awards 2021”, Dua Lipa nuk mund ti ndalë lotët

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, deri më tani ka korrë suksese të mëdha në karrierë.

Para pak çastesh, Dua është nominuar për gjashtë çmime në “Grammy Awards 2021”

E pas gjithë këtyre sukseseve, bukuroshja nuk ka arritur t’i përmbajë lotët nga gëzimi pas lajmit se është nominuar për gjashtë çmime.

Ajo ka publikuar në Instagram video kur ka marrë lajmin e madh për të.

“Kjo nuk reale. Gjashtë nominime Grammy, çfarë është kjo jetë. S’mund ta besoj, 6. Zemra ime po ‘shpërthen’ dhe jam e shokuar. Faleminderit shumë për dashurinë dhe mbështetjen, faleminderit Recording Academy”, ka shkruar Dua.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

Related Posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com